TÜRK NÖRORADYOLOJİ DERNEĞİ
TÜRK PEDİATRİK NÖRORADYOLOJİ DİPLOMASI

2. DÖNEM 1. KURS •
Genişletilmiş Katılımcı Portföyüyle...

17-19 ARALIK 2021

ONLINE KAYIT İÇİN TIKLAYIN

GÜN
SAAT
DAK
SAN

2. DÖNEME HOŞ GELDİNİZ

Pediatrik Nöroradyolojiye ilgi duyan değerli meslektaşlarımız,

Türk Nöroradyoloji Derneği Pediatrik Nöroradyoloji Çalışma Grubunun düzenleyeceği II. Pediatrik Nöroradyoloji Diploma Kursu 2021 yılında 17-19 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Uzun süredir mücadele ettiğimiz COVID-19 koşullarının belirsizliği ve yeni varyantlarla birçok ülkede yeniden atağa geçişi nedeniyle üzülerek kursumuzu yine çevrimiçi düzenlemek zorunda kalıyoruz.

II.Pediatrik Nöroradyoloji Diploma kursunda katılımcı portföyü Avrupa’daki muadiline benzer şekilde genişlemiş bulunuyor. Önceden olduğu gibi bu kurslara çocuk nöroradyolojisiyle ilgilenen her hekim katılabilir; iki kursun sonunda yapılacak sınavlara katılabilme ise yalnızca radyoloji hekimleri için mümkün. Bu sınavlarda başarılı olan ve TNRD diploması olan ve Pediatrik Radyoloji Yandal Uzmanlığı yaparak belge almış hekimler bu kez diploma sınavına başvurabileceklerdir.

Birlikte yeni bir kurs ile birlikte yeni bir döneme giriyor olmak bizleri heyecanlandırıyor. Sağlık ve esenlikle kalın...

Prof. Dr. Kader Karlı Oğuz
Türk Nöroradyoloji Derneği
Pediatrik Nöroradyoloji Çalışma Grubu Başkanı ve Kurs Direktörü

KATILIM SERTİFİKASI

Katıldığınız geçmiş kurslar için sertifikanız size ulaşmadıysa ya da sertifikanıza erişiminiz yoksa, sertifikanızın yeniden düzenlenmesi için talepte bulunabilirsiniz.